Kλασικά και αγαπημένα Jazz, blues, swing, easy listening τραγούδια επιλεγμένα από την «Κ».
Ανόρθωση

Αναγέννηση-Ανόρθωση 0-4: Εικοσάλεπτο οργής

Newsroom 24sports

Νέες δοκιμές για τον Κετσπάγια

Φόρτσαρε για ένα ημίχρονο η Ανόρθωση στο φιλικό με την Αναγέννηση, στο οποίο και επικράτησε με 4-0. Όλα τα γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο μέρος, με την ομάδα της Αμμοχώστου στην επανάληψη να έχει μεν ευκαιρίες αλλά να μην βρίσκει άλλο γκολ.

Σημειώνεται το ντεμπούτο, στο Β’ μέρος του νεαρού τερματοφύλακα Ρώσου

Ο Μανθάτης άνοιξε το σκορ 14’ με πλασέ, στο 24' ο Μανθάτης έγινε δημιουργός με τον Κατσαράβα να σκοράρει με διπλή προσπάθεια, και στο 26' η σειρά του Κάτσα να γίνει δημιουργός για το 3-0 του Οκριασβίλι. Το σκορ διαμορφώθηκε στο 32' όταν από ασσίστ του Ντούρις ο Οκριασβίλι σκόραρε το δεύτερο προσωπικό του γκολ.

Σημειώνεται το ντεμπούτο, στο Β’ μέρος του νεαρού τερματοφύλακα Ρώσου ενώ οι τραυματίες Λόρια και Σέλιν δεν αγωνίστηκαν.